Opis
Charakterystyka Kumho Wintercraft WP52+ 235/55 R17 103 V
Kumho Wintercraft WP52+ to zimowy model z kierunkowym bieżnikiem pokrytym samoblokującymi się lamelami 3D. Krawędzie lameli zwiększają ilość punktów zaczepienia na śniegu i lodzie, a ich trójwymiarowa konstrukcja maksymalizuje siłę chwytu. W efekcie zwiększa się przyczepność podczas przyspieszania i manewrowania, a także skraca się droga hamowania. Odpowiednie dodatki w mieszance gumowej pozwalają zachować elastyczność w niskich temperaturach, dzięki czemu elementy bieżnika pracują właściwie nawet w bardzo mroźne dni. Złożony układ kanałów bieżnika Kumho Wintercraft WP52+ odpowiada za szybkie odprowadzanie nadmiaru wody spod opony, co zapewnia przyczepność i bezpieczeństwo także na mokrej nawierzchni.
Zalety opon Kumho Wintercraft WP52+
- Trójwymiarowe lamele dla wyższej przyczepności w warunkach zimowych
- Zoptymalizowany obszar bieżnika dla większej odporności na ścieranie
- Wzmocniona konstrukcja dla lepszej wytrzymałości i możliwości wykorzystania w autach EV
Zastosowanie opon Kumho Wintercraft WP52+
Opony zimowe do aut spalinowych, hybrydowych i elektrycznych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Kumho |
| Model bieżnika | Wintercraft WP52+ |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/55 R17 |
| Kod producenta | 8808956643348 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 103 (do 875 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 12,052 kg |
| Informacje dodatkowe | EV-opony również do samochodów hybrydowych i elektrycznych |







