Opis
Charakterystyka Imperial SNOWDRAGON 3 225/45 R18 95 V
Imperial Snowdragon 3 to opony klasy budżetowej, charakteryzujące się korzystnym stosunkiem cena/jakość. Trwałość wykonania oraz dostępność wzmocnionych wersji XL sprawiają, że model oferuje dużą odporność na uszkodzenia oraz pracę z większym obciążeniem. Asymetryczny wzór bieżnika Imperial Snowdragon 3 zapewnia bezpieczeństwo i właściwości jezdne, dostosowane do warunków zimowych. Boki opony umożliwiają kontrolę i stabilność prowadzenia w trakcie pokonywania zakrętów, a odpowiednia mieszanka gumowa charakteryzuje się przyczepnością w niskich temperaturach. Potwierdzeniem dostosowania Imperial Snowdragon 3 do pracy w warunkach zimowych jest certyfikat 3PMSF.
Zalety opon Imperial SNOWDRAGON 3
- Korzystna relacja cena/jakość
- Mieszanka gumowa przygotowana do pracy w ujemnych temperaturach
- Trwałość wykonania
Zastosowanie opon Imperial SNOWDRAGON 3
Ogumienie przeznaczone do użytku w samochodach osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Imperial |
| Model bieżnika | SNOWDRAGON 3 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/45 R18 |
| Kod producenta | 5420068621934 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 95 (do 690 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 10,9 kg |







