Opis
Charakterystyka Bfgoodrich All-Terrain T/A KO3 285/70 R17 121 S
BFgoodrich All-Terrain T/A KO3 to całoroczny model, który zapewnia wytrzymałość i parametry dopasowane do jazdy w odmiennych warunkach. Ząbkowane strefy barkowe zwiększają przyczepność w błotnistych i śnieżnych warunkach, a odpowiednio dopasowany rozkład bloków bieżnika utrzymuje parametry w warunkach żwirowych z zachowaniem odporności na przedwczesne zużycie. Trójwymiarowe lamele zwiększają stabilność bloków, zapewniając przy tym także bardziej równomierne ścieranie bieżnika BFgoodrich All-Terrain T/A KO3. Nowa mieszanka gumowa oraz odpowiednio dobrany rozkład naprężeń bieżnika ograniczają zużycie na asfalcie i w terenie. Ściany boczne z technologią Advanced Deflection Design tak dobierają ugięcie, aby unikać uszkodzenia spowodowanego kontaktem z kamieniami oraz konarami.
Zalety opon Bfgoodrich All-Terrain T/A KO3
- Kanały Mud-Phobic poprawiające przyczepność na błocie
- Technologia CoreGuard zwiększająca wytrzymałość ścian bocznych
- Równomierny rozkład naprężeń bieżnika dla wyższej odporności na zużycie
Zastosowanie opon Bfgoodrich All-Terrain T/A KO3
Opony całoroczne przeznaczone do samochodów użytkowanych w równym stopniu na asfalcie i w terenie.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Bfgoodrich |
| Model bieżnika | All-Terrain T/A KO3 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 285/70 R17 |
| Kod producenta | 817880 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 121 (do 1450 kg) |
| Indeks prędkości | S (do 180 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa E |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 74 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | LTEV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 26,304 kg |







