Opis
Charakterystyka Yokohama BluEarth Winter V906 195/65 R15 91 T
Yokohama BluEarth Winter V906 to model łączący znakomitą przyczepność w warunkach zimowych i możliwość osiągania długich przebiegów. Bieżnik „Harmony” został wyposażony w lamele 3D, dlatego zapewnia bezpieczeństwo na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach, zwiększając zarazem zasięg na jednym komplecie ogumienia. Zaawansowana mieszanka gumowa, powstająca w technologii A.R.T., zapewnia wysoką elastyczność i lepszy kontakt z nawierzchnią. W składzie mieszanki zastosowano krzemionkę dla poprawy trakcji na mokrej nawierzchni oraz polimer podnoszący przyczepność na śniegu. Co więcej, ogumienie Yokohama BluEarth Winter V906 wykorzystuje wytrzymałą konstrukcję, która zwiększa stabilność, a dodatkowa warstwa o niskiej emisji ciepła pod bieżnikiem redukuje opory toczenia.
Zalety opon Yokohama BluEarth Winter V906
- Bieżnik „Harmony” z lamelami 3D dla maksymalnej przyczepności na śniegu i lodzie
- Mieszanka wytwarzana w technologii A.R.T. dla elastyczności idealnie dostosowanej do warunków zimowych
- Solidna konstrukcja z warstwą o niskiej emisji ciepła, dla poprawy stabilności i mniejszych oporów toczenia
Zastosowanie opon Yokohama BluEarth Winter V906
Opona klasy premium przeznaczona do użytku w sezonie zimowym w samochodach kompaktowych, osobowych klasy średniej, oraz kompaktowych SUV-ach.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | BluEarth Winter V906 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 195/65 R15 |
| Kod producenta | 4968814998929 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 91 (do 615 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 8,772 kg |







