Opis
Charakterystyka Pirelli Winter Snowcontrol Serie 3 175/65 R15 88 H
Opony zimowe Pirelli Winter Snowcontrol Serie 3 zostały opracowane z myślą o samochodach osobowych. Ich konstrukcję cechuje kierunkowy bieżnik pełen mikronacięć. Dzięki nim opona zapewnia przyczepność nawet na ośnieżonych i oblodzonych drogach. W składzie mieszanki gumowej, używanej do produkcji Pirelli Winter Snowcontrol Serie 3, zastosowano wyłącznie niezbędne składniki. Dzięki zrezygnowaniu z olejów aromatycznych udało się obniżyć negatywny wpływ ogumienia na środowisko naturalne.
Zalety opon Pirelli Winter Snowcontrol Serie 3
- Kierunkowy bieżnik zapewniający wysoką przyczepność w warunkach zimowych
- Specjalna mieszanka gumowa bez olejów zapewnia wytrzymałość przy ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko
- Mikronacięcia zwiększające przyczepność podczas hamowania na ośnieżonej i oblodzonej nawierzchni
Zastosowanie opon Pirelli Winter Snowcontrol Serie 3
Pirelli Winter Snowcontrol Serie 3 to opony zimowe klasy premium przeznaczone do użytku w samochodach osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Pirelli |
| Model bieżnika | Winter Snowcontrol Serie 3 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 175/65 R15 |
| Kod producenta | 3110700 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Homologacja | BMW (*) |
| Waga | 7,439 kg |







