Opis
Charakterystyka Pirelli Cinturato Winter 2 225/45 R18 95 V
Ten model to najnowsza propozycja z linii Cinturato autorstwa Pirelli, która reprezentuje opony segmentu premium. Kierunkowy bieżnik pewnie wgryza się w ośnieżone drogi oraz błyskawicznie usuwa nadmiar wody i błota pośniegowego ze swojej powierzchni. Zapewnia w ten sposób ochronę przed aquaplaningiem. Prowadzenie na mokrej drodze, a także ochronę przed poślizgiem, wspiera też szeroki rowek na barku oraz wąski w centralnej strefie. Jednocześnie odpowiednio zaprojektowany główny kanał znacznie usprawnia wyrzucanie wody poza ogumienie. Lamele 3D dopasowują swój kształt do stopnia zużycia opony, zapewniając Pirelli Cinturato Winter 2 zawsze doskonałą wydajność. Ulepszona mieszanka pozwala przejechać jeszcze więcej kilometrów.
Zalety opon Pirelli Cinturato Winter 2
- Przesunięta konstrukcja w kształcie litery V dla bardziej efektywnego odprowadzania wody
- Zdecydowana redukcja hałasu w porównaniu do modelu poprzedniej generacji
- Wysoki poziom przyczepności bez względu na stopień zużycia dzięki adaptującym się lamelom 3D
Zastosowanie opon Pirelli Cinturato Winter 2
Opona przeznaczona do samochodów osobowych i typu Crossover.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Pirelli |
| Model bieżnika | Cinturato Winter 2 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/45 R18 |
| Kod producenta | 3933600 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 95 (do 690 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 10 kg |







