Opis
Charakterystyka Pirelli Cinturato All Season Plus 175/65 R14 82 T
Ogumienie Pirelli Cinturato All Season Plus charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i przemyślaną konstrukcją, która pozwala na osiągnięcie wysokiego poziomu komfortu jazdy w obszarach miejskich. Opona została stworzona z myślą o kierowcach, którzy oczekują znakomitych parametrów jazdy – sterowności, przyczepności i wygody. Lamele 3D przekładają się na lepszą stabilność oraz krótszą drogę hamowania. Pirelli Cinturato All Season Plus wyśmienicie sprawdza się także w warunkach zimowych – zapewnia wysoką przyczepność na śliskiej nawierzchni.
Zalety opon Pirelli Cinturato All Season Plus
- Trwała konstrukcja
- Poprawa bezpieczeństwa podczas jazdy
- Długi czas użytkowania – wykonanie na najwyższym poziomie
Zastosowanie opon Pirelli Cinturato All Season Plus
Jest to ogumienie wielosezonowe, przeznaczone do aut osobowych z naciskiem na pojazdy wykorzystywane w środowisku miejskim.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Pirelli |
| Model bieżnika | Cinturato All Season Plus |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 175/65 R14 |
| Kod producenta | 4210800 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 82 (do 475 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 6,894 kg |







