Opis
Charakterystyka Yokohama Advan Sport V107 275/50 R20 113 Y
Yokohama Advan Sport V107 to ogumienie premium, które jest w stanie zapewnić najwyższy poziom parametrów samochodom o dużej mocy. Udoskonalony profil klocków bieżnika pozwolił zoptymalizować nacisk ogumienia na podłoże oraz poprawić stabilność podczas szybkiej jazdy. Na doskonałą stabilność prowadzenia wpływa również sztywna konstrukcja wewnętrzna, która poprzez warstwę osnowy Rayon podnosi także efektywność energetyczną. Matrycowa struktura warstwowa korpusu ogumienia zapewnia precyzyjne prowadzenie z jednoczesnym zachowaniem komfortu podróżowania. Yokohama Advan Sport V107 powstaje z zaawansowanej mieszanki gumowej o dopracowanym rozproszeniu cząsteczek krzemionki oraz polimerów dyspersyjnych. Efektem tego jest poprawa przyczepności na mokrej i suchej drodze.
Zalety opon Yokohama Advan Sport V107
- Zaokrąglony profil klocków bieżnika dla lepszego rozkładu nacisków i wyższej stabilności podczas szybkiej jazdy
- Matrycowa struktura warstwowa korpusu, która zapewnia wysoką precyzję prowadzenia z zachowaniem komfortu podróżowania
- mieszanka gumowa z rozproszoną krzemionką i polimerami dyspersyjnymi dla większej przyczepności na mokrej i suchej nawierzchni
Zastosowanie opon Yokohama Advan Sport V107
Ogumienie przeznaczone do samochodów w nadwoziu sedan, coupe oraz SUV, które cechują się dużą mocą i sportową charakterystyką prowadzenia.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Yokohama |
| Model bieżnika | Advan Sport V107 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 275/50 R20 |
| Kod producenta | 4968814975685 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 113 (do 1150 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Homologacja | Mercedes (MO1) |
| Waga | 17,461 kg |
| Informacje dodatkowe | MERCEDES-BENZ AMG GLE 53(BR167) |







