Opis
Charakterystyka Vredestein Ultrac Vorti+ 295/35 R21 107 Y
Ten model został zaprezentowany po raz pierwszy jako oryginalne ogumienie supersamochodu Breadvan Hommage, zbudowanego na podstawie Ferrari 550 Maranello. O wyborze tych właśnie opon zaważyły zarówno doskonałe właściwości jezdne, jak i włoski design stworzony przez ItalDesign. Sztywna konstrukcja krawędzi oraz ścian bocznych umożliwia precyzyjne, agresywne prowadzenie. Ogumienie niezwłocznie reaguje na manewry wykonywane kierownicą. Większa stopka pozwala też na dynamiczną jazdę w zakrętach z wysoką prędkością. Vredestein Ultrac Vorti+ produkowana jest z nowoczesnej mieszanki gumowej, która zapewnia krótkie drogi hamowania, niższe opory toczenia oraz wyższą wytrzymałość na zużycie.
Zalety opon Vredestein Ultrac Vorti+
- Zwiększona o 13% powierzchnia stopki w porównaniu do poprzedniego modelu dla bardziej precyzyjnego prowadzenia zakrętów
- Mieszanka gumowa dopasowana do pracy w szerokim zakresie temperatur, bez strat dla wysokich osiągów
- Nowoczesny design zaprojektowany przez włoskie studio ItalDesign
Zastosowanie opon Vredestein Ultrac Vorti+
Opona przeznaczona do samochodów sportowych, osobowych, SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Ultrac Vorti+ |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 295/35 R21 |
| Kod producenta | 8714692505638 |
| Data produkcji | 2023 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 107 (do 975 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 16,14 kg |







