Opis
Charakterystyka Vredestein Ultrac Vorti+ 255/35 R18 94 Y
Ten model zadebiutował jako oryginalne ogumienie supersamochodu Breadvan Hommage, zbudowanego na podstawie Ferrari 550 Maranello. O wyborze tych właśnie opon zdecydowały zarówno doskonałe parametry, jak i włoski design stworzony przez ItalDesign. Sztywna konstrukcja krawędzi oraz ścian bocznych pozwala na precyzyjne, sportowe prowadzenie. Ogumienie doskonale reaguje na manewry wykonywane kierownicą. Większa stopka pozwala też na dynamiczną jazdę w zakrętach z wysoką prędkością. Vredestein Ultrac Vorti+ zbudowana jest z nowoczesnej mieszanki gumowej, która gwarantuje krótkie drogi hamowania, mniejsze opory toczenia oraz wyższą odporność na zużycie.
Zalety opon Vredestein Ultrac Vorti+
- Zwiększona o 13% powierzchnia stopki w porównaniu do poprzedniego modelu dla bardziej precyzyjnego prowadzenia zakrętów
- Mieszanka gumowa dostosowana do pracy w szerokim zakresie temperatur, bez strat dla wysokich osiągów
- Nowoczesny design przygotowany przez włoskie studio ItalDesign
Zastosowanie opon Vredestein Ultrac Vorti+
Opona przeznaczona do samochodów sportowych, osobowych, SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | Ultrac Vorti+ |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 255/35 R18 |
| Kod producenta | 8714692506154 |
| Data produkcji | 2022 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 94 (do 670 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 12,042 kg |







