Opis
Charakterystyka Matador Hectorra 5 235/55 R19 105 V
Matador Hectorra 5 to model wykorzystujący zaawansowany bieżnik asymetryczny. Zamknięte strefy barkowe przekładają się na stabilność w zakrętach, a trzy mocne żebra centralne zapewniają pewne utrzymanie kierunku jazdy. Nacięcia na pasach żebrowych zostały rozmieszczone w taki sposób, aby bieżnik utrzymywał zoptymalizowaną strefę kontaktu z nawierzchnią również na mokrej drodze. Dzięki temu udało się zwiększyć skuteczność hamowania w deszczowych warunkach. Mieszanka gumowa bieżnika Matador Hectorra 5 oraz układ lameli zostały dostosowane do poprawy komfortu toczenia. Dzięki temu model oferuje również cichą i wygodną jazdę. Ponadto mieszanka gumowa optymalizuje opory toczenia oraz odporność bieżnika na zużycie. W rezultacie opony Matador Hectorra 5 mogą zaoferować wydajną jazdę na całkiem sporym dystansie.
Zalety opon Matador Hectorra 5
- Skład mieszanki oraz rozłożenie lameli zapewniające komfort jazdy
- Zoptymalizowana wydajność
- Skuteczne hamowanie na mokrej nawierzchni
Zastosowanie opon Matador Hectorra 5
Opony letnie przeznaczone do użytku w samochodach osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Matador |
| Model bieżnika | Hectorra 5 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/55 R19 |
| Kod producenta | 15811620000 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 7 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 105 (do 925 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 12,145 kg |







