Opis
Charakterystyka Kumho Ecsta HS51 215/45 R16 86 H
Ten model klasy średniej opracowany został z wykorzystaniem doświadczeń zdobytych na torach wyścigowych. Dzięki temu zapewnia wysokie parametry i umożliwia sportowe prowadzenie z zachowaniem bezpieczeństwa i komfortu jazdy. Usztywnione centralne żebro wraz z masywnymi obręczami barkowymi przygotowane jest na agresywne przyśpieszanie oraz nagłe hamowania, stale czuwając nad bezpieczeństwem. Cztery szerokie rowki obwodowe przecinają asymetryczny bieżnik. Razem z gęstą siecią lameli zabezpieczają przed aquaplaningiem. Wzbogacona o mikrokrzemionkę mieszanka gumowa Kumho Ecsta HS51 zapewnia doskonałą trakcję, bez względu na warunki pogodowe, a nanododatki poprawiają drogę hamowania.
Zalety opon Kumho Ecsta HS51
- Masywne obręcze barkowe dla stabilnej jazdy z dużą prędkością
- Rozbudowany system drenażu składający się z rowków obwodowych i gęstej sieci lameli
- Mieszanka gumowa HDMS przystosowana do szerokiego zakresu temperatur
Zastosowanie opon Kumho Ecsta HS51
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Kumho |
| Model bieżnika | Ecsta HS51 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/45 R16 |
| Kod producenta | 8808956249021 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 86 (do 530 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 8,335 kg |
| Informacje dodatkowe | Skoda Fabia |







