Opis
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Tracmax |
| Model bieżnika | X-PRIVILO H/T RF10 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 265/70 R16 |
| Kod producenta | 6958460911104 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 112 (do 1120 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 15,2 kg |







