Opis
Charakterystyka Tracmax S330 245/35 R20 95 V
Opony Tracmax S330 świetnie sprawdzają się w warunkach zimowych, w pojazdach wyposażonych w felgi o dużych rozmiarach. Jest to propozycja z segmentu ekonomicznego, dedykowana głównie właścicielom pojazdów, pokonujących niewysokie przebiegi. Kierunkowy bieżnik w kształcie litery „V” pozwala spełnić wszystkie podstawowe zadania stawiane przed oponami zimowymi. Dodatkowo technologia mikro-rowków „3D S-Curve” zwiększa wydajność opony na śliskich i mokrych drogach. Zimowa formuła mieszanki gumowej sprawia, że opony Tracmax S330 zachowują miękkość niezbędną do właściwej pracy nawet w bardzo niskich temperaturach.
Zalety opon Tracmax S330
- Dobra trakcja i krótka droga hamowania
- Stworzone z myślą o pojazdach wyposażonych w koła o wyższej średnicy
- Atrakcyjna cena
Zastosowanie opon Tracmax S330
Opony Tracmax S330 są przeznaczone do samochodów osobowych, szczególnie polecane do aut typu VAN i SUV, wyposażonych w koła o wyższej średnicy (18-21”).
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Tracmax |
| Model bieżnika | S330 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 245/35 R20 |
| Kod producenta | 6958460922582 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 95 (do 690 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 10,7 kg |







