Opis
Charakterystyka Tracmax S210 245/35 R19 93 V
Opony Tracmax S210 zaliczane są do klasy ekonomicznej. Model ten jest przeznaczony do samochodów osobowych i dedykowany wszystkim kierowcom, którym zależy na spokojnej i bezpiecznej jeździe za rozsądną cenę. Ogumienie Tracmax S210 łączy niewygórowane koszty zakupu z zadowalającą jakością wykonania i parametrami zapewniającymi bezpieczeństwo w warunkach zimowych. Dopracowana rzeźba bieżnika pozwala utrzymać stabilność i przyczepność w trakcie jazdy. Odpowiada również za efektywne odprowadzanie wody i błota pośniegowego. Do wyprodukowania opon Tracmax S210 wykorzystano nowoczesną mieszankę gumową, która zachowuje odpowiednią elastyczność nawet przy niskich temperaturach.
Zalety opon Tracmax S210
- Elastyczna mieszanka gumowa, która zachowuje właściwości w trudnych warunkach pogodowych
- Korzystna relacja cena/jakość
- Asymetryczny bieżnik pokryty gęstą siecią lameli, zapewniający stabilną jazdę w zakrętach i przyczepność na śniegu
Zastosowanie opon Tracmax S210
Opony zimowe Tracmax S210 przeznaczone są do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Tracmax |
| Model bieżnika | S210 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 245/35 R19 |
| Kod producenta | 6958460903925 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 93 (do 650 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 10,7 kg |







