Opis
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Tigar |
| Model bieżnika | ALL SEASON SUV |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/50 R18 |
| Kod producenta | 920602 |
| Data produkcji | 2022 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 101 (do 825 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa D |
| Hałas zewnętrzny | 68 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 12,059 kg |







