Opis
Charakterystyka Michelin Pilot Sport 4 SUV 335/30 R23 111 Y
Michelin Pilot Sport 4 SUV to opony premium zapewniające najwyższy poziom osiągów, komfortu i bezpieczeństwa w samochodach typu SUV. Asymetryczny bieżnik Dual Sport pozwolił połączyć znakomite możliwości na suchym asfalcie oraz wysoką przyczepność na mokrej nawierzchni. Technologia Dynamic Response sprawia natomiast, że prowadzenie jest bardziej responsywne, a ruchy kierownicy są precyzyjnie przenoszone na nawierzchnię drogi. Technologia MaxTouch Construction to rozwiązanie zwiększające wytrzymałość modelu Michelin Pilot Sport 4 SUV. Dzięki temu opony mogą sprostać masie i wymaganiom dużych i ciężkich sportowych SUV-ów, oferując przy tym wysokie przebiegi. Ponadto bieżnik ogumienia zoptymalizowano w zakresie obniżania hałasu, aby podróżowanie było mniej męczące i wygodniejsze.
Zalety opon Michelin Pilot Sport 4 SUV
- Znakomita przyczepność na suchej drodze oraz wysoka skuteczność hamowania w mokrych warunkach
- Duża trwałość ogumienia przekładająca się na wysokie przebiegi
- Bieżnik ograniczający hałas toczenia dla lepszego komfortu podróżowania
Zastosowanie opon Michelin Pilot Sport 4 SUV
Opony letnie przeznaczone do samochodów w nadwoziu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Michelin |
| Model bieżnika | Pilot Sport 4 SUV |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 335/30 R23 |
| Kod producenta | 958489 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 111 (do 1090 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 75 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 15,26 kg |







