Opis
Charakterystyka Kumho CRUGEN HP91 285/55 R18 113 V
Opona Kumho Crugen HP91 to model klasy średniej, który cechuje się wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do parametrów. Dlatego jest rozsądną propozycją wśród opon rekomendowanych do pojazdów w nadwoziu SUV. Dzięki technologii ESCOT opona bardzo szybko reaguje na polecenia z układu kierowniczego, a jej wzmocniona budowa pozwala przenosić duże obciążenia wynikające z wysokiej masy SUV-ów klasy premium. Opona zapewnia krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni. Optymalny rozkład sił działających na oponę przyczynia się do równomiernego ścierania bieżnika oraz lepszej odporności na uszkodzenia. Dzięki temu ogumienie jest w stanie zaoferować pełnię swoich osiągów przez długi czas.
Zalety opon Kumho CRUGEN HP91
- Unikalna technologia ESCOT zwiększająca precyzję prowadzenia
- Krótka droga hamowania na mokrej jezdni i odporność na aquaplaning
- Korzystny wybór łączący wysokie osiągi z ceną opon klasy średniej
Zastosowanie opon Kumho CRUGEN HP91
Opona jest przeznaczona dla samochodów w nadwoziu SUV, w tym modeli klasy premium.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Kumho |
| Model bieżnika | CRUGEN HP91 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 285/55 R18 |
| Kod producenta | 8808956144432 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 113 (do 1150 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 17,175 kg |







