Opis
Charakterystyka Hankook Dynapro HP2 RA33 215/70 R15 98 H
To model o wysokich osiągach i ekskluzywnym wyglądzie. Rozbudowany system drenażu składa się z czterech szerokich rowków obwodowych oraz rowków bocznych umieszczonych na barkach. Opona szybko się osusza oraz maksymalnie ogranicza ryzyko wystąpienia zjawiska aquaplaningu. Idealne prowadzenie zarówno na suchej, jak i na mokrej drodze, zapewnia wzmocnione żebro centralne. Dzięki niemu model perfekcyjnie reaguje na manewry kierownicy, cały czas utrzymując pełną komunikację z kierowcą. Przyczepność Hankook Dynapro HP2 RA33 wspomaga mieszanka gumowa z dodatkiem krzemionki. Jest ona też bardziej wytrzymała i odporna na zużycie. Wyciszające lamele zapewniają komfortową jazdę, bez hałasu oraz zbędnych drgań.
Zalety opon Hankook Dynapro HP2 RA33
- Wzmocniona strefa centralna zapewniająca precyzyjne utrzymanie trakcji
- Usztywnione opasanie dla większej ochrony przed odkształceniami
- Doskonałe wyciszenie dzięki lamelom pochłaniającym hałas i wibracje
Zastosowanie opon Hankook Dynapro HP2 RA33
Opona przeznaczona do luksusowych samochodów typu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Dynapro HP2 RA33 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/70 R15 |
| Kod producenta | 1013513 |
| Data produkcji | 2022 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 98 (do 750 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 11,109 kg |
| Informacje dodatkowe | RA33 |







