Opis
Charakterystyka Goodyear UltraGrip Performance+ 235/60 R18 103 H
To model nastawiony na wysokie osiągi w zimowych warunkach. Kierunkowy bieżnik jest idealnie dostosowany do pracy na śniegu, lodzie czy mokrej nawierzchni. Jego szerokie rowki skutecznie odprowadzają wodę i oczyszczają się z błota pośniegowego. Doskonałe hamowanie wspiera technologia Traction Protect. Wykorzystuje ona siły, które działają na oponę podczas hamowania, dzięki czemu poprawia przyczepność i jeszcze bardziej skraca drogę potrzebną do zatrzymania się. Właściwą pracę wspiera również unowocześniona mieszanka gumowa wzbogacona żywicą. Pozwala ona na utrzymanie właściwej elastyczności gumy bez względu na temperaturę. Dzięki temu opona zapewnia wysoki poziom przyczepności nawet w czasie siarczystych mrozów.
Zalety opon Goodyear UltraGrip Performance+
- Świetna przyczepność na ośnieżonych i oblodzonych nawierzchniach
- Wysoka odporność na wystąpienie zjawiska aquaplaningu
- Skuteczne hamowanie na śniegu
Zastosowanie opon Goodyear UltraGrip Performance+
Opona przeznaczona do samochodów osobowych o wysokich osiągach.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Goodyear |
| Model bieżnika | UltraGrip Performance+ |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/60 R18 |
| Kod producenta | 578554 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 103 (do 875 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 12,6 kg |
| Informacje dodatkowe | EVR-opony również do samochodów hybrydowych i elektrycznych|OE MERCEDES BENZ |







