Opis
Charakterystyka Goodride SW608 215/60 R17 96 H
Zimowa opona Goodride SW608 to jeden z najlepiej sprawdzonych produktów chińskiego koncernu Zhongce Rubber Group Co. Model od lat cieszy się dobrymi opiniami kierowców. Za zaufanie odwdzięcza się efektywnym odprowadzaniem wody i błota pośniegowego oraz stabilnością na śliskiej nawierzchni w sezonie zimowym. Użytkownicy modelu Goodride SW608 doceniają także korzystny stosunek ceny do oferowanych możliwości oraz trwałość, która sprawia, że to ogumienie jest szczególnie ekonomiczną ofertą. Kierunkowy bieżnik i mieszanka utrzymująca elastyczność w szerokim zakresie zimowych temperatur sprawiają, że model może zapewnić kierowcy niezawodność i bezpieczeństwo jazdy.
Zalety opon Goodride SW608
- Unikalna mieszanka i układ bieżnika
- Korzystny stosunek ceny do parametrów i osiągów
- Trwała i bezpieczna propozycja klasy ekonomicznej
Zastosowanie opon Goodride SW608
Opona przeznaczona do samochodów osobowych, w tym w nadwoziu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Goodride |
| Model bieżnika | SW608 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/60 R17 |
| Kod producenta | 6938112630980 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 96 (do 710 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 11 kg |







