Opis
Charakterystyka Austone All Season Fixclime SP-401 225/55 R17 101 W
Opona wielosezonowa Austone SP401 to produkt opracowany z myślą o kierowcach charakteryzujących się spokojnym stylem prowadzenia, którzy nie eksploatują swoich samochodów zbyt intensywnie. Opona Austone SP401 łączy w sobie najważniejsze cechy opon letnich i zimowych, a zarazem zawiera rozwiązania techniczne, pozwalające zachować przyczepność zarówno latem, jak i zimą. Kierunkowy bieżnik, układający się w kształt litery V pozwala skutecznie odprowadzać śnieg, wodę, i błoto pośniegowe. Klocki bieżnika pokrywają trójwymiarowe lamele, które nie tylko poprawiają skuteczność hamowania zimą, ale podnoszą również przyczepność i pewność prowadzenia w zakrętach.
Zalety opon Austone All Season Fixclime SP-401
- trójwymiarowe lamele poprawiające skuteczność hamowania i stabilność w zakrętach
- kierunkowy bieżnik skutecznie odprowadzający wodę
- korzystna relacja ceny do parametrów
Zastosowanie opon Austone All Season Fixclime SP-401
Opony są przeznaczone do całorocznej eksploatacji w samochodach osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Austone |
| Model bieżnika | All Season Fixclime SP-401 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/55 R17 |
| Kod producenta | 6937833551383 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 101 (do 825 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 11,62 kg |







