Opis
Charakterystyka Kormoran Road Performance 185/65 R15 88 H
To model ekonomiczny pod każdym kątem. Oferuje bardzo korzystny stosunek cena/jakość przy sporej odporności na ścieranie. Do tego opona została opracowana we współpracy z koncernem Michelin, co oznacza, że zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas jazdy. Kormoran Road Performance wyposażona została w dwa szerokie rowki w środkowej strefie bieżnika, połączone z rowkami barkowymi. Ten system drenażu skutecznie zabezpiecza oponę przed aquaplaningiem. Usztywnione żebra wspomagają przyczepność na suchej drodze, a szerokie barki z krawędziami chwytnymi poprawiają stabilizację oraz zapewniają doskonałą reakcję na ruchy kierownicą. Krzemionka w mieszance gumowej redukuje opory toczenia. Znacząco zwiększa też odporność na ścieranie ogumienia.
Zalety opon Kormoran Road Performance
- Dopracowany system drenażu dla wyższego bezpieczeństwa na mokrej nawierzchni
- Krzemionka w składzie mieszanki gumowej zwiększająca przyczepność
- Szybka i dynamiczna jazda dzięki szerokim barkom wspierającym stabilizację
Zastosowanie opon Kormoran Road Performance
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Kormoran |
| Model bieżnika | Road Performance |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 185/65 R15 |
| Kod producenta | 659232 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 88 (do 560 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 7,135 kg |







