Opis
Charakterystyka Hankook Ventus S1 evo3 K127 255/50 R20 109 H
Hankook Ventus S1 evo3 K127 to model oferujący sportowe osiągi, połączone z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Asymetryczny bieżnik podzielony jest na dwie strefy. Zewnętrzna strona pozwala na pewne prowadzenie, doskonałe utrzymywanie toru jazdy w zakrętach oraz pełne panowanie nad pojazdem. Zapewniają to samoblokujące się rowki oraz usztywnione ramię. Funkcją wewnętrznej strefy bieżnika jest zachowanie przyczepności na mokrych nawierzchniach. System drenażu oraz zwiększona liczba bloków gwarantują efektywne hamowanie, oraz kontakt z nawierzchnią w czasie deszczu. Włókna aramidowe chronią Hankook Ventus S1 evo3 K127 przed odkształceniami. Ich niesamowita odporność zapewnia skuteczne zredukowanie sił, które działają na oponę w trakcie pokonywania zakrętów z dużą prędkością.
Zalety opon Hankook Ventus S1 evo3 K127
- Mieszanka gumowa Aqua Pine oparta o żywicę drzew iglastych i olej roślinny dla większej przyczepności oraz stabilności w czasie jazdy
- Włókna aramidowe dla zabezpieczenia przed odkształceniami
- Trzy szerokie rowki obwodowe zapewniające skuteczne i szybkie odprowadzanie wody
Zastosowanie opon Hankook Ventus S1 evo3 K127
Opona przeznaczona do samochodów sportowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Ventus S1 evo3 K127 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 255/50 R20 |
| Kod producenta | 1026086 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 109 (do 1030 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Homologacja | Audi (AO) |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 15,302 kg |
| Informacje dodatkowe | K127E|EV-opony również do samochodów hybrydowych i elektrycznych|Audi e-tron |







