Opis
Charakterystyka Hankook Ventus S1 evo2 K117 245/45 R18 96 W
Ten flagowy model koreańskiego koncernu nastawiony jest na zrównoważone osiągi bez względu na warunki pogodowe. Ogumienie zachowuje wysoki poziom bezpieczeństwa zarówno podczas zrównoważonej jazdy, jak i bardziej dynamicznego prowadzenia. Sztywne bloki gwarantują krótkie drogi hamowania na suchej i mokrej nawierzchni. Ponacinane rowki obwodowe skutecznie minimalizują zjawisko aquaplaningu. Hankook Ventus S1 evo2 K117 posiada trójwarstwową budowę, dzięki czemu opona przez cały okres eksploatacji zachowuje maksymalne parametry. Krzemionka w składzie mieszanki gumowej wspomaga przyczepność, a zmodyfikowany polistyren obniża opory toczenia, co skutkuje niższym spalaniem.
Zalety opon Hankook Ventus S1 evo2 K117
- Wielozadaniowy system chłodzenia wspomagający odprowadzanie wody w deszczowe dni oraz rozprowadzanie ciepła wytwarzanego podczas jazdy z dużą prędkością
- Cicha i komfortowa jazda dzięki nacięciom zmniejszającym szum
- Technologie zaczerpnięte z wyścigów DTM dla lepszej przyczepności i większej wytrzymałości na zużycie
Zastosowanie opon Hankook Ventus S1 evo2 K117
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Ventus S1 evo2 K117 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 245/45 R18 |
| Kod producenta | 1021834 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 96 (do 710 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 68 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 11,548 kg |
| Informacje dodatkowe | OE – Opel Insignia|K117 |







