Opis
przykładowy
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Ceat |
| Model bieżnika | WinterDriveSUV |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/60 R18 |
| Kod producenta | 8904288103335 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 107 (do 975 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 14,2 kg |







