Opis
Charakterystyka Bridgestone Weather Control A005 215/50 R19 93 T
Opony Bridgestone Weather Control A005 to połączenie rozwiązań klasycznych – niezawodnej jodełki na bieżniku – oraz innowacyjnych, umożliwiających m.in. dłuższą eksploatację. Budowę ogumienia oparto na mieszance wykorzystującej bardzo dużą ilość krzemionki, co wpływa na trwałość opony oraz jej równomiernie ścieranie podczas jazdy. Nowoczesne rozwiązania to przede wszystkim technologia Nano Pro-Tech. Umożliwia ona idealne współdziałanie polimerów, materiałów wypełniających oraz pozostałych składników ogumienia. W efekcie Bridgestone Weather Control A005 dopasowuje się do nawierzchni i utrzymuje elastyczność – idealnie dostosowuje się do warunków panujących na drodze: od warstwy śniegu po nagrzany asfalt.
Zalety opon Bridgestone Weather Control A005
- Skuteczne działanie technologii Nano Pro-Tech
- Klasyczny wzór w jodełkę, efektywny na śliskich nawierzchniach
- Duża odporność na ścieranie i równomierne zużycie
Zastosowanie opon Bridgestone Weather Control A005
Opona przeznaczona jest do samochodów osobowych każdego typu.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Bridgestone |
| Model bieżnika | Weather Control A005 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/50 R19 |
| Kod producenta | 3286341925814 |
| Data produkcji | 2022 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 93 (do 650 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Homologacja | Volkswagen elektrycznych (+) |
| Dodatkowe oznaczenia | Technologia samouszczelniająca |
| Waga | 11,788 kg |
| Informacje dodatkowe | B-SEAL-opona z systemem samouszczelniającym|VW ID,3 |







