Opis
Charakterystyka Bridgestone Turanza T005 225/65 R17 102 V
Ten model niezwykle skutecznie sprawdza się na mokrych nawierzchniach, i to nie tylko na prostych odcinkach drogi. Bridgestone Turanza T005 zapewnia na mokrym asfalcie również krótki dystans hamowania oraz wysoką stabilność w zakrętach. Efektywny drenaż jest rezultatem szerokich rowków obwodowych i głębokich nacięć w centralnej strefie opony, połączonych z wysoką obręczą barkową. Krótkie drogi hamowania są zasługą licznych nacięć o ściętych brzegach, które zapewniają większy kontakt z nawierzchnią. Doskonała stabilność w zakrętach jest natomiast zasługą bloków znajdujących się na obręczy barkowej.
Zalety opon Bridgestone Turanza T005
- Mieszanka gumowa wzbogacona o cząsteczki NanoPro-Tech™ pochłaniające wodę
- Lepsze o 8% hamowanie na mokrej nawierzchni w porównaniu do uśrednionych osiągów konkurencji
- Poprawione o 6% utrzymywanie prawidłowego toru jazdy w zakrętach w porównaniu do uśrednionych wyników konkurencji
Zastosowanie opon Bridgestone Turanza T005
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Bridgestone |
| Model bieżnika | Turanza T005 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/65 R17 |
| Kod producenta | 3286341005615 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 102 (do 850 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa A |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 11,526 kg |
| Informacje dodatkowe | FOR KUGA [C482]; |







