Opis
Charakterystyka Imperial ALL SEASON DRIVER 235/50 R19 103 W
To model opony, który warto rozważyć, jeśli kluczową kwestią jest idealna równowaga między atrakcyjną ceną a dobrymi właściwościami jezdnymi. Wraz z korzystnym kosztem zakupu Imperial All Season Driver idzie spora odporność na zużycie oraz kilka nowoczesnych rozwiązań – m.in. nietypowy układ ułożenia lameli, który pozwala utrzymać stabilność prowadzenia zarówno zimą, jak i latem. W efekcie Imperial All Season Driver to odpowiednia opona dla kierowców, którzy przez cały rok poruszają się na niewielkich dystansach głównie w miastach. Jednocześnie jej konstrukcja dostosowana jest do dużych obciążeń. Imperial All Season Driver nie musi być zatem brana pod uwagę do montażu wyłącznie w małych autach. Odpowiednio dobrany wariant bez problemu spełni wymagania dużo większych modeli samochodów.
Zalety opon Imperial ALL SEASON DRIVER
- Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
- Układ bieżnika skutecznie odprowadzający wodę
- Nowatorskie zagęszczenie lameli na ogumieniu
Zastosowanie opon Imperial ALL SEASON DRIVER
Opona przeznaczona jest do samochodów osobowych, które mogą regularnie transportować spory ciężar.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Imperial |
| Model bieżnika | ALL SEASON DRIVER |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/50 R19 |
| Kod producenta | 5420068634026 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 103 (do 875 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 12,76 kg |







