Opis
Charakterystyka Hankook Ventus S1 evo3 K127 225/45 R17 94 Y
Hankook Ventus S1 evo3 K127 to model nastawiony na sportowe osiągi, połączone z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Asymetryczny bieżnik dzieli się na dwie części. Zewnętrzna strona pozwala na sportowe prowadzenie, doskonałe trzymanie wyznaczonego toru jazdy w zakrętach oraz pełne panowanie nad pojazdem. Umożliwiają to samoblokujące się rowki oraz usztywnione ramię. Zadaniem wewnętrznej strefy bieżnika jest zachowanie przyczepności na mokrych nawierzchniach. System drenażu oraz zwiększona liczba bloków gwarantują efektywne hamowanie, oraz kontakt z nawierzchnią w czasie deszczu. Włókna aramidowe zabezpieczają Hankook Ventus S1 evo3 K127 przed deformacją. Ich niesamowita wytrzymałość zapewnia skuteczne zredukowanie sił, które działają na oponę podczas pokonywania zakrętów z dużą prędkością.
Zalety opon Hankook Ventus S1 evo3 K127
- Mieszanka gumowa Aqua Pine oparta o żywicę drzew iglastych i olej roślinny dla poprawy przyczepności oraz stabilności w czasie jazdy
- Włókna aramidowe dla ochrony przed odkształceniami
- Trzy szerokie rowki obwodowe zapewniające skuteczne i szybkie usuwanie wody
Zastosowanie opon Hankook Ventus S1 evo3 K127
Opona przeznaczona do samochodów sportowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | runflat |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Ventus S1 evo3 K127 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/45 R17 |
| Kod producenta | 1019613 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 94 (do 670 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Homologacja | BMW (*) |
| Dodatkowe oznaczenia | Run on flat |
| Waga | 10,096 kg |
| Informacje dodatkowe | K127B|HRS-Hankook Runflat System|BMW 1 Series |







