Opis
Charakterystyka Goodride All Season Elite Z-401 225/50 R17 98 W
Marka Goodride od lat cieszy się dużym zaufaniem pośród kierowców. Dotyczy to również modelu All Season Elite Z-401. Kierunkowy układ bieżnika w kształcie litery V poprzecinany jest poprzecznymi nacięciami. Przekłada się to na pewność prowadzenia na mokrej i suchej drodze. Bieżnik efektywnie rozprasza wodę i minimalizuje występowanie zjawiska aquaplaningu. Pokryta gęstą siecią lameli powierzchnia Goodride All Season Elite Z-401 sprawia, że ten model poradzi sobie bez trudu w umiarkowanych warunkach zimowych. Mieszanka gumowa wzbogacona krzemionką wyróżnia się podwyższoną odpornością na zużycie. Przyczynia się również do obniżenia oporów toczenia a w konsekwencji niższego spalania. Opony Goodride All Season Elite Z-401 to przede wszystkim korzystny dla nabywcy stosunek ceny do jakości.
Zalety opon Goodride All Season Elite Z-401
- Efektywne odprowadzenie wody dzięki kierunkowemu bieżnikowi i poprzecznym nacięciom
- Gęsta sieć lameli dla poprawy osiągów na śniegu
- Krzemionka poprawiająca elastyczność ogumienia w niskich temperaturach
Zastosowanie opon Goodride All Season Elite Z-401
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Goodride |
| Model bieżnika | All Season Elite Z-401 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/50 R17 |
| Kod producenta | 6938112627201 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 98 (do 750 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 10,0257 kg |







