Opis
Charakterystyka Nexen Winguard Sport 2 SUV 275/45 R20 110 V
To model, który wyróżnia się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Jego kierunkowy bieżnik wyposażony jest w zazębiające się bloki, które wgryzają się w oblodzone i ośnieżone nawierzchnie. Bloki, oprócz przyczepności, skutecznie oczyszczają oponę z błota pośniegowego. W efekcie samochód płynnie rusza z miejsca i dynamicznie przyśpiesza, bez wpadania w poślizg. Utrzymywanie prawidłowej trakcji to również zasługa gęstej sieci lameli oraz mieszanki gumowej, która nawet podczas siarczystych mrozów zachowuje swoje elastyczne właściwości. Opona dosłownie przykleja się do nawierzchni. Winguard Sport 2 SUV wyróżnia się wzmocnioną konstrukcją odporną na przeciążenia boczne oraz na zniszczenia, czy zużycie. Jest ogumieniem doskonale dostosowanym do pracy pod dużym obciążeniem i z mocnym silnikiem.
Zalety opon Nexen Winguard Sport 2 SUV
- Zazębiające się bloki dla lepszej przyczepności i jeszcze bardziej skutecznego oczyszczania
- Gęsta sieć lameli wspomagająca pracę na ośnieżonych lub oblodzonych nawierzchniach
- Mieszanka gumowa dostosowana do pracy w trudnych warunkach
Zastosowanie opon Nexen Winguard Sport 2 SUV
Opony przeznaczone do samochodów typu SUV z mocnymi silnikami.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Nexen |
| Model bieżnika | Winguard Sport 2 SUV |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 275/45 R20 |
| Kod producenta | 8807622199257 |
| Data produkcji | 2023 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 110 (do 1060 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa D |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 15,44 kg |







