Opis
Charakterystyka Nexen Nfera Primus 195/45 R15 78 W
Nexen N’Fera Primus to dobra propozycja dla kierowców poszukujących zwiększonej wydajności i bezpieczeństwa. Budowa bieżnika zapewnia szybką reakcję ogumienia na ruch kierownicy, a wzmocnienie żeber pozytywnie wpływa na stabilność w zakrętach oraz drogę hamowania. Mieszanka gumowa zachowuje twardość nawet w trudnych warunkach i jest odporna na uszkodzenia. Dzięki konstrukcji bieżnika redukującej szum generowany podczas jazdy, opona jest także cicha.
Zalety opon Nexen Nfera Primus
- Szybka odpowiedź na polecenia układu kierowniczego
- Krótka droga hamowania dzięki rowkom bocznym 3D
- Łatwiejsza kontrola stanu opony dzięki zintegrowanemu wskaźnikowi zużycia bieżnika
Zastosowanie opon Nexen Nfera Primus
Opony przeznaczone są do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Nexen |
| Model bieżnika | Nfera Primus |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 195/45 R15 |
| Kod producenta | 8807622103247 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 78 (do 425 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 7,01 kg |







