Opis
Charakterystyka Vredestein ULTRAC+ 235/60 R18 107 W
Opony Vredestein Ultrac+ należą do klasy premium – oferują wysoką jakość wykonania oraz znakomity poziom bezpieczeństwa. Ten model stworzono po to, aby zapewnić doskonały komfort podróżowania na dłuższym dystansie niż jego poprzednik. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii mieszanki gumowej uzyskał lepszy współczynnik ścieralności oraz wydłużone przebiegi. Kwadratowa powierzchnia bieżnika przyczynia się do bardziej równomiernego zużycia. Vredestein Ultrac+ może zaoferować wyjątkową wygodę podróżowania dzięki zwiększonej strefie elastyczności. Na komfort wpłynęła także optymalizacja wierzchołka bieżnika oraz grubości ściany bocznej. Dzięki tym rozwiązaniom model niskim hałasem toczenia i wysoką skutecznością w tłumieniu nierówności jezdni.
Zalety opon Vredestein ULTRAC+
- Najnowsza technologia mieszanki gumowej dla zwiększenia wytrzymałości
- Wysoki poziom wygody podróżowania
- Skuteczne tłumienie nierówności jezdni dzięki zoptymalizowanej grubości ścian bocznych
Zastosowanie opon Vredestein ULTRAC+
Opony letnie przeznaczone do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Vredestein |
| Model bieżnika | ULTRAC+ |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/60 R18 |
| Kod producenta | 8714692995552 |
| Gwarancja | 3 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 107 (do 975 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 12,451 kg |







