Opis
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | dostawczy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Tomket |
| Model bieżnika | VAN |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/65 R16 |
| Kod producenta | 8594186480500 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 115 (do 1215 kg) |
| Indeks prędkości | R (do 170 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa E |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 15 kg |







