Opis
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Roadx |
| Model bieżnika | SU01 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 305/45 R22 |
| Kod producenta | 3220007519 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 118 (do 1320 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 18,573 kg |







