Opis
Charakterystyka Minerva ALL SEASON MASTER 255/35 R19 96 Y
Minerva All Season Master to wielosezonowy model klasy ekonomicznej, który skutecznie łączy przystępną cenę i bezpieczeństwo podczas zrównoważonej jazdy przez cały rok. Kierunkowy bieżnik w układzie V zapewnia efektywny drenaż, zarówno w przypadku jazdy po nawierzchni mokrej, jak i pokrytej błotem pośniegowym. Za przyczepność w warunkach zimowych odpowiedzialne są lamele, które zwiększają ilość krawędzi zazębiających się z warstwą śniegu podczas jazdy i hamowania. Opona skutecznie radzi sobie również z odprowadzaniem nadmiaru ciepła, co pozwala na użytkowanie ogumienia na rozgrzanym asfalcie latem.
Zalety opon Minerva ALL SEASON MASTER
- Korzystna relacja ceny do otrzymywanych parametrów
- Kierunkowy bieżnik zapewniający skuteczność na mokrych i zaśnieżonych nawierzchniach
- Skuteczne odprowadzanie nadmiaru ciepła dla utrzymania właściwości podczas jazdy latem
Zastosowanie opon Minerva ALL SEASON MASTER
Całoroczny model przeznaczony do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Minerva |
| Model bieżnika | ALL SEASON MASTER |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 255/35 R19 |
| Kod producenta | 5420068698677 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 96 (do 710 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 11,42 kg |







