Opis
Charakterystyka Dunlop All Season 2 225/45 R17 94 W
Bieżnik Dunlop All Season 2 wykorzystuje innowacyjne lamele o trójwymiarowej konstrukcji, które mogą blokować się poprzecznie oraz wzdłużnie. Dzięki temu tworzą one dużą liczbę krawędzi zapewniających przyczepność w warunkach zimowych, a jednocześnie konstrukcja bieżnika zachowuje sztywność podczas hamowania na mokrej i suchej drodze. W rezultacie model może zaoferować skróconą drogę hamowania i pewność prowadzenia w odmiennych warunkach pogodowych. Na stabilne prowadzenie modelu Dunlop All Season 2 wpływa także konstrukcja wewnętrzna o wysokiej sztywności. Odpowiednio ułożone warstwy osnowy są wykonane z mocnych materiałów. W efekcie opony mogą zapewnić pewniejsze prowadzenie zarówno na mokrych, jak i suchych drogach. Wzór bieżnika został zoptymalizowany tak, aby równomiernie rozłożyć siły nacisku na nawierzchnię. Rezultatem tego jest bardziej równomierne ścieranie oraz dłuższy okres użytkowania jednego kompletu opon.
Zalety opon Dunlop All Season 2
- Trójwymiarowe lamele blokujące się poprzecznie i wzdłużnie dla lepszej przyczepności na śniegu bez utraty stabilności na mokrej i suchej nawierzchni
- Sztywna konstrukcja wewnętrzna dla lepszego prowadzenia na mokrej i suchej drodze
- Zoptymalizowana strefa styku z podłożem dla równomiernego i powolnego ścierania bieżnika
Zastosowanie opon Dunlop All Season 2
Opony całoroczne przeznaczone do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Dunlop |
| Model bieżnika | All Season 2 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/45 R17 |
| Kod producenta | 596482 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 94 (do 670 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 8,509 kg |







