Opis
Charakterystyka Michelin Agilis Alpin 235/65 R16 115 R
Ogumienie Michelin Agilis Alpin to produkt, który wyróżnia nie tylko renoma znanej marki, ale także doskonała jakość wykonania. Są to opony, które idealnie nadają się do wykorzystania w bardzo trudnych warunkach zimowych. Marka Michelin jest liderem branży oponiarskiej – jej najlepsze rozwiązania zostały zastosowane właśnie w oponach Michelin Agilis Alpin. Producent zadbał o dopracowanie każdego elementu ogumienia. Idealna trakcja oraz doskonała odporność na uszkodzenia mechaniczne przy utrzymaniu pełnej kontroli – to połączenie, które sprawdzi się w najcięższych sytuacjach. Opony oferują znakomity komfort jazdy i bezpieczeństwo każdego ładunku.
Zalety opon Michelin Agilis Alpin
- Niezwykle trwała konstrukcja wykonana z doskonale dobranej mieszanki materiałów
- Odporność na duże obciążenia
- Doskonała sterowność
Zastosowanie opon Michelin Agilis Alpin
Opona zimowa przeznaczona do pojazdów dostawczych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | dostawczy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Michelin |
| Model bieżnika | Agilis Alpin |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 235/65 R16 |
| Kod producenta | 994210 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 115 (do 1215 kg) |
| Indeks prędkości | R (do 170 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Dodatkowe oznaczenia | CEV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 15,041 kg |







