Opis
Charakterystyka Radar RENEGADE A/T-5 275/40 R22 108 V
Ten całoroczny model to idealny wybór dla kierowców cięższych pojazdów, którzy preferują nie tylko jazdę po asfaltowej nawierzchni, ale także od czasu do czasu chętnie ruszają w lekki teren. Bez względu na warunki pogodowe opona zawsze zachowuje świetną przyczepność, wysoki poziom stabilności oraz jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia. Asymetryczny bieżnik składa się z nieregularnych bloków pokrytych ukośnymi lamelami. Razem z licznymi rowkami zapewniają one precyzyjne prowadzenie w grząskim terenie. Technologia Stone-Ejector zapobiega uszkodzeniom powodowanym przez wbijające się kamienie. Natomiast konstrukcja Radar Renegade A/T-5 składa się aż z trzech wytrzymałych na zużycie i przebicie warstw.
Zalety opon Radar RENEGADE A/T-5
- Szerokie klocki w centralnej części dla równomiernego zużywania się opony
- Doskonała odporność na uszkodzenia
- Odporna na przebicia 3-wartwowa konstrukcja
Zastosowanie opon Radar RENEGADE A/T-5
Opona przeznaczona do samochodów typu SUV, terenowych, i Pick-up.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Radar |
| Model bieżnika | RENEGADE A/T-5 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 275/40 R22 |
| Kod producenta | 8886459534219 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 108 (do 1000 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa E |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa E |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 20,06 kg |







