Opis
Charakterystyka Kormoran Snow 225/45 R17 94 V
Kierunkowy bieżnik modelu Kormoran Snow zapewnia doskonałe trzymanie się na śniegu, błocie oraz mokrej nawierzchni. Klasyczny układ bloków w kształcie litery V został doposażony w gęsto rozłożoną sieć lameli w obręczy barkowej. Dzięki takiej budowie opona zachowuje maksymalną przyczepność i pozwala na dynamiczną jazdę po ośnieżonych drogach. Szerokie rowki w centralnej strefie opony skutecznie usuwają wodę oraz samooczyszczają się z błota pośniegowego. W rezultacie ryzyko wystąpienia aquaplaningu zostaje zminimalizowane. Mieszanka gumowa, z której powstaje Kormoran Snow, jest dostosowana do pracy w niskich temperaturach. Krzemionka oraz naturalny kauczuk w składzie gwarantują przyczepność i dopasowaną sztywność bez względu na warunki.
Zalety opon Kormoran Snow
- Pewna i stabilna jazda po śniegu, dzięki masywnej części barkowej
- Wzór bieżnika wzorowany na najlepszych modelach zimowych
- Efektywne odprowadzanie wody oraz błota pośniegowego
Zastosowanie opon Kormoran Snow
Opona przeznaczona do samochodów osobowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Kormoran |
| Model bieżnika | Snow |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/45 R17 |
| Kod producenta | 878373 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 94 (do 670 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 9,355 kg |







