Opis
Charakterystyka Imperial ALL SEASON DRIVER 255/35 R18 94 Y
To model opony, który warto wziąć pod uwagę, jeśli kluczową kwestią jest idealna równowaga między atrakcyjną ceną a dobrymi właściwościami jezdnymi. Wraz z korzystnym kosztem zakupu Imperial All Season Driver idzie spora odporność na zużycie oraz kilka nowoczesnych rozwiązań – m.in. nietypowy układ ułożenia lameli, który pozwala utrzymać stabilność prowadzenia zarówno zimą, jak i latem. W rezultacie Imperial All Season Driver to dobra opona dla kierowców, którzy przez cały rok poruszają się na krótkich odległościach głównie w miastach. Jednocześnie jej konstrukcja dostosowana jest do dużej masy. Imperial All Season Driver nie musi być zatem brana pod uwagę do montażu wyłącznie w małych autach. Odpowiednio dobrany wariant bez przeszkód spełni potrzeby dużo większych modeli samochodów.
Zalety opon Imperial ALL SEASON DRIVER
- Bardzo dobry stosunek jakości do ceny
- Wzór bieżnika skutecznie odprowadzający wodę
- Nowatorskie ułożenie lameli na ogumieniu
Zastosowanie opon Imperial ALL SEASON DRIVER
Opona przeznaczona jest do samochodów osobowych, które mogą regularnie transportować spory ciężar.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Imperial |
| Model bieżnika | ALL SEASON DRIVER |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 255/35 R18 |
| Kod producenta | 5420068634064 |
| Gwarancja | 2 lata (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 94 (do 670 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 10,73 kg |







