Opis
Charakterystyka Hankook Ventus S1 evo3 K127 215/45 R18 93 Y
Hankook Ventus S1 evo3 K127 to model nastawiony na sportowe osiągi, połączone z wysokim poziomem bezpieczeństwa. Asymetryczny bieżnik podzielony jest na dwie części. Zewnętrzna strona odpowiada za pewne prowadzenie, doskonałe utrzymywanie toru jazdy w zakrętach oraz pełne panowanie nad samochodem. Zapewniają to samoblokujące się rowki oraz usztywnione ramię. Zadaniem wewnętrznej części bieżnika jest zachowanie przyczepności na mokrych nawierzchniach. System drenażu oraz zwiększona liczba bloków gwarantują krótkie drogi hamowania, oraz świetną przyczepność w czasie deszczu. Włókna aramidowe chronią Hankook Ventus S1 evo3 K127 przed deformacją. Ich niesamowita wytrzymałość zapewnia skuteczne zredukowanie sił, które oddziałują na oponę w trakcie pokonywania zakrętów z dużą prędkością.
Zalety opon Hankook Ventus S1 evo3 K127
- Mieszanka gumowa Aqua Pine oparta o żywicę drzew iglastych i olej roślinny dla poprawy przyczepności oraz stabilności w czasie jazdy
- Włókna aramidowe dla zabezpieczenia przed odkształceniami
- Trzy szerokie rowki obwodowe zapewniające skuteczne i szybkie usuwanie wody
Zastosowanie opon Hankook Ventus S1 evo3 K127
Opona przeznaczona do samochodów sportowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Hankook |
| Model bieżnika | Ventus S1 evo3 K127 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/45 R18 |
| Kod producenta | 1024307 |
| Gwarancja | dożywotnia (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 93 (do 650 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Premium |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 72 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 9,322 kg |
| Informacje dodatkowe | K127 |







