Opis
Charakterystyka Bfgoodrich All-Terrain T/A KO2 265/65 R18 117 R
To opony, które znakomicie sprawdzają się w pojazdach terenowych do zadań specjalnych. Ich imponujący wygląd przekłada się na osiągi. Pojazd zachowuje sterowność nawet w sytuacji, gdy przyjdzie nam dać się ponieść off-roadowemu szaleństwu. Są to opony stworzone z myślą o jeździe na suchej i mokrej nawierzchni. Umocnione boki przekładają się na znacznie dłuższą żywotność w stosunku do poprzednich modeli z tej serii. BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 charakteryzuje znakomita trwałość bieżnika, wysoka przyczepność, i doskonała trakcja w terenie. Opony All-Terrain T/A KO2 należą do średniej półki cenowej, ale oferują nam najwyższą jakość.
Zalety opon Bfgoodrich All-Terrain T/A KO2
- Doskonała trakcja w terenie
- Niezwykły poziom trwałości
- Dobry stosunek ceny do jakości
Zastosowanie opon Bfgoodrich All-Terrain T/A KO2
BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 stosowane są we wszelkiego rodzaju pojazdach terenowych, które przeznaczone są do jazdy w trudnych warunkach.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Bfgoodrich |
| Model bieżnika | All-Terrain T/A KO2 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 265/65 R18 |
| Kod producenta | 710345 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 117 (do 1285 kg) |
| Indeks prędkości | R (do 170 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa E |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 74 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Dodatkowe oznaczenia | Wypukłe litery w kolorze białymLT |
| Waga | 24,301 kg |
| Informacje dodatkowe | RWL-Raised white letters |







