Opis
Charakterystyka Kumho Road Venture AT52 265/75 R16 116 T
Opona Kumho Road Venture AT52 to produkt polecany głównie właścicielom SUV-ów i aut terenowych, którzy chcą użytkować auto zarówno na standardowych, utwardzonych drogach, jak i w warunkach terenowych. Wysoki bieżnik o charakterystycznej rzeźbie posiada szerokie rowki, zapewniające dobry kontakt z nawierzchnią typu piasek, błoto czy śnieg. Odpowiednio zaprojektowane krawędzie bloków oraz rozkład ciężaru opony przekładają się na stabilne prowadzenie pojazdu oraz krótką drogę hamowania. Dużym atutem opony jest jej niezawodność, zapewniana dzięki wzmocnieniom konstrukcji wewnętrznej, a także dodatkowo wzmocnionej ścianie bocznej. Kumho Road Venture AT52 to opona całoroczna, reprezentująca klasę średnią.
Zalety opon Kumho Road Venture AT52
- Konstrukcja bieżnika zapewniająca wydajność na bezdrożach
- Dobre parametry w zakresie bezpieczeństwa w każdych warunkach pogodowych
- Wzmocniona konstrukcja odporna na uszkodzenia
Przeznaczenie opon Kumho Road Venture AT52
Opony są przeznaczone do całorocznej eksploatacji głównie w SUV-ach i samochodach terenowych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | 4×4 |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Kumho |
| Model bieżnika | Road Venture AT52 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 265/75 R16 |
| Kod producenta | 8808956299545 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 116 (do 1250 kg) |
| Indeks prędkości | T (do 190 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa E |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa D |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 18,945 kg |







