Opis
Charakterystyka Kumho Ecsta PS71 EV 215/55 R17 94 W
Opony Kumho Ecsta PS71 EV wykorzystują bieżnik złożony z gładkich bloków o dużej powierzchni. Dzięki nim model zapewnia szeroki obszar kontaktu z asfaltem, co przekłada się na wysoką przyczepność niezbędną do wykorzystania osiągów napędu elektrycznego na suchej nawierzchni. Bieżnik Kumho Ecsta PS71 EV otaczają także cztery szerokie kanały obwodowe, które zapewniają skuteczny drenaż i zwiększają odporność na aquaplaning. Odprowadzanie wody usprawniają rozszerzające się rowki na barku wewnętrznym. W efekcie model może zaoferować przyczepność i bezpieczeństwo także na mokrej drodze. Wydajność opon Kumho Ecsta PS71 EV zwiększa się dzięki aerodynamicznej wnęce w profilu bieżnika oraz aerodynamicznym tłoczeniom wzorów na ścianach bocznych. W rezultacie model oferuje zredukowane opory toczenia, co korzystnie wpływa na zasięg samochodu elektrycznego.
Zalety opon Kumho Ecsta PS71 EV
- Rozszerzające się rowki na barku wewnętrznym dla szybszego odprowadzania wody
- Zoptymalizowana aerodynamika dla maksymalizacji zasięgu
- Wzmocniona ściana boczna dla wyższej wytrzymałości
Zastosowanie opon Kumho Ecsta PS71 EV
Opony letnie do samochodów elektrycznych.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Kumho |
| Model bieżnika | Ecsta PS71 EV |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 215/55 R17 |
| Kod producenta | 8808956324650 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 94 (do 670 kg) |
| Indeks prędkości | W (do 270 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 71 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Dodatkowe oznaczenia | EV – opony do samochodów hybrydowych i elektrycznych |
| Waga | 10,104 kg |







