Opis
Charakterystyka Kumho Ecsta PS71 285/35 R18 101 Y
Ten model o sportowym zacięciu jest nastawiony na bezpieczną jazdę po mokrej nawierzchni oraz krótkie drogi hamowania. Szerokie rowki obwodowe, obiegające asymetryczny bieżnik Kumho Ecsta PS71, odpowiadają za szybkie odprowadzanie wody. Ogumienie mocno trzyma się mokrej nawierzchni, a kierowca cały czas utrzymuje kontrolę nad kierunkiem jazdy. Nacięcia na bieżniku gwarantują stabilność podczas dynamicznych manewrów, nawet przy dużych prędkościach. Budowa opony sprzyja także skutecznemu hamowaniu na suchej drodze. Kumho Ecsta PS71 powstaje z mieszanki gumowej wzbogaconej o wysokiej jakości krzemionkę. Wpływa ona na wyższą trwałość opony oraz wspomaga przyczepność.
Zalety opon Kumho Ecsta PS71
- Doskonale opracowany drenaż dzięki szerokim rowkom obwodowym
- Liczne nacięcia utrzymujące stabilność podczas dynamicznych manewrów
- Wysokiej jakości krzemionka w składzie mieszanki gumowej dla większej wytrzymałości na zużycie
Zastosowanie opon Kumho Ecsta PS71
Opona przeznaczona do samochodów osobowych i sportowych o dużej mocy.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Kumho |
| Model bieżnika | Ecsta PS71 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 285/35 R18 |
| Kod producenta | 8808956253905 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 101 (do 825 kg) |
| Indeks prędkości | Y (do 300 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa D |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa A |
| Hałas zewnętrzny | 74 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Waga | 12,705 kg |







