Opis
Charakterystyka Kumho Ecowing ES31 195/60 R16 89 H
Kumho Ecowing ES31 to najnowsza generacja modelu energooszczędnego. Asymetryczny bieżnik doskonale trzyma się nawierzchni. Stabilność podczas jazdy gwarantują wzmocnione bloki barkowe oraz gęsta sieć lameli. Rozpraszacze ciepła ulokowane na bokach regulują temperaturę opony oraz skutecznie odprowadzają ją poza ogumienie, co poprawia wytrzymałość modelu. Bieżnik Kumho Ecowing ES31 otaczają cztery rowki obwodowe, odpowiedzialne za drenaż, natomiast układ nacięć wspomaga rozbijanie tafli przed czołem opony. Nowoczesna mieszanka gumowa S-SBR pozwala na zachowanie prawidłowej trakcji oraz jeszcze efektywniejsze przekazywanie ciepła do podłoża. Mikrokrzemionka HDMS poprawia natomiast wytrzymałość na zużycie.
Zalety opon Kumho Ecowing ES31
- Maksymalnie skrócone drogi hamowania na mokrej nawierzchni dzięki systemowi drenażu
- Rozpraszacze ciepła dla prawidłowej regulacji temperatury opony
- Ogumienie nastawione na zmniejszone opory toczenia oraz niskie spalanie
Zastosowanie opon Kumho Ecowing ES31
Opona przeznaczona do samochodów kompaktowych i miejskich.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Letnie |
| Producent | Kumho |
| Model bieżnika | Ecowing ES31 |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 195/60 R16 |
| Kod producenta | 8808956269371 |
| Data produkcji | 2024 |
| Gwarancja | 6 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 89 (do 580 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 70 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Nie |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 7,745 kg |







