Opis
Charakterystyka Kormoran SUV Snow 265/65 R17 116 H
Ten model jest dedykowany kierowcom, którzy stawiają na bezpieczeństwo w rozsądnej cenie. Kierunkowy bieżnik wyposażony jest w sieć rowków ułożonych w kształt tarczy. Taki układ z jednej strony doskonale odprowadza wodę oraz błoto pośniegowe a z drugiej zapewnia przyczepność i bezpieczeństwo w zimowych warunkach. Utrzymanie właściwej trakcji na oblodzonej nawierzchni to zasługa mikro-żeberek umieszczonych w rowkach. Zapobiegają one odkształceniom opony. Kormoran SUV Snow zbudowany jest z mieszanki z dodatkiem krzemionki. Komponent ten słynie ze swojej odporności na ujemne temperatury. To właśnie dzięki krzemionce ogumienie utrzymuje elastyczność i mocno trzyma się nawierzchni.
Zalety opon Kormoran SUV Snow
- Gęsta sieć lameli dla większej przyczepności na śniegu lub lodzie
- Zwiększona liczba bloków poprawiających pracę w zakrętach oraz obniżających hałas i wibracje
- Mieszanka gumowa dostosowana do pracy w niskich temperaturach
Zastosowanie opon Kormoran SUV Snow
Opona przeznaczona do samochodów typu SUV i z napędem 4×4.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Zimowe |
| Producent | Kormoran |
| Model bieżnika | SUV Snow |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 265/65 R17 |
| Kod producenta | 756579 |
| Data produkcji | 2025 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 116 (do 1250 kg) |
| Indeks prędkości | H (do 210 km/h) |
| Opór toczenia | Klasa C |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa C |
| Hałas zewnętrzny | 73 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Nie |
| Waga | 16,444 kg |







