Opis
Charakterystyka Kleber Quadraxer SUV 225/55 R18 102 V
Kleber Quadraxer SUV to model opon zaliczany do klasy średniej. Jest to propozycja dla kierowców SUV-ów, którzy cenią sobie dynamiczną, lecz bezpieczną jazdę. Opony cechują się odpowiednią jakością, połączoną z przystępną ceną – będą zatem optymalną opcją dla osób, które szukają solidnych rozwiązań i nie chcą przepłacać. Model ten wyróżnia się ogromną uniwersalnością, utrzymując swoje parametry zarówno na suchej, jak i mokrej nawierzchni. Dzięki temu opony mogą być bez problemu użytkowane w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Opony są wytwarzane z wysokiej jakości mieszanki gumowej, która zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne.
Zalety opon Kleber Quadraxer SUV
- Samoblokujące się lamele usztywniające bieżnik i poprawiające osiągi
- Rzeźba bieżnika w kształcie litery „V” gwarantująca odpowiednią przyczepność na suchej i mokrej nawierzchni
- Bardzo dobra klasa hałasu
Zastosowanie opon Kleber Quadraxer SUV
Opony Kleber Quadraxer SUV przeznaczone są do samochodów typu SUV.
Dane podstawowe
| Rodzaj pojazdu | osobowy |
| Sezon | Całoroczne |
| Producent | Kleber |
| Model bieżnika | Quadraxer SUV |
| Stan | Fabrycznie nowe |
| Rozmiar opony | 225/55 R18 |
| Kod producenta | 3528705479916 |
| Gwarancja | 5 lat (producenta) |
Parametry produktu
| Indeks nośności | 102 (do 850 kg) |
| Indeks prędkości | V (do 240 km/h) |
| Klasa opony | Klasa Średnia |
| Opór toczenia | Klasa B |
| Przyczepność na mokrej nawierzchni | Klasa B |
| Hałas zewnętrzny | 69 dB |
| Wzmocnienie (XL) | Tak |
| Rant ochronny (FR) | Tak |
| Góra ze śnieżynką (3PMSF) | Tak |
| Błoto i śnieg (M+S) | Tak |
| Waga | 11,668 kg |







